بسمه تعالی

 

صنف الکتریک همراه با صنایع بالادستی و واحدهای پایین دستی ، مجموعه ای را تشکیل می دهد که به جرات به شبکه ای بسیار گسترده در سراسر کشور قابل تعبیر است .

ازمدتها پیش ، ایجاد بستری برای گردهمایی اعضای این مجموعه از مسئولان صنفی توقع می رفت و مرتباً چنین نیازی از سوی فعالان صنفی مطالبه می گردید . متأسفانه در دوره های گذشته به دلیل کمبود امکانات چنین همایش هایی امکان ناپذیر یا در شرایط ویژه به سختی انجام می گرفت .

امروز به همت خدمتگزاران این صنف و با توجه به شرایط سخت افزاری فراهم آمده که ساختمان جدید اتحادیه نمونه شاخص آن است ، امکان برگزاری همایش ها ، کنفرانس ها ، کلاسهای آموزشی ، جلسات و هرگونه گردهمایی صنفی مهیا گشته است .

ساختمان اتحادیه دارای دو سالن مجزا ، آمفی تئاتر به ظرفیت 90 نفر و سالن کنفرانس با گنجایش 35 نفر برای برگزاری مراسم مختلف آماده و با ساده ترین شرایط به منظور بهره برداری عموم اعضا و تمامی شرکت های وابسته یا مرتبط به این صنف قرار خواهد گرفت .

سالن کنفرانس اتحادیه

شرایط و ضوابط استفاده از این سالنها ، متعاقباً طی اطلاعیه های صادره از سوی روابط عمومی اتحادیه اعلام خواهد شد . تصاویر سالنها در این سایت به نمایش گذاشته شده و بازدید از سالنها با هماهنگی قبلی امکانپذیر است .

سالن همایش اتحادیه

امید است بهره برداری از چنین امکاناتی علاوه بر تأمین منافع مادی اعضاء موجب نزدیکی و همدلی آنان نیز گردد .

در صورت تمایل جهت هماهنگی با آقای جنانی تماس حاصل فرمایید .

تلفن های اتحادیه  :  88831335 و 88831334

فکس : 88829786